Maqedoni

Colors: Purple Color

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka komentuar koalicionin e arritur midis LSDM dhe Lëvizjes BESA, por edhe reagimet e BDI-së ndaj këtij koalicioni.

“Sojuzi i mëhershëm BDI-LSDM po kundërshton një ‘sojuz’ të tanishëm LSDM-Lëvizja Besa.

Flash Lajme

Më të lexuarat