Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është në përfundim të turneut të saj muzikor me Jonas Brothers.Ajo është përfshirë në frymën festive të atmosferës së festave të fundvitit, duke qenë në prag të Krishtlindjeve dhe Vititit të Ri.Të shtunën, 30-vjeçarja publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej mjaft atraktive në një fustan të shkurtër të kuq, teksa pozonte krah një personi të veshur si babadimër.

Këngëtari Young Zerka ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Klanifornia”, ku edhe ka folur hapur për lidhjen e tij me Ronela Hajatin.

I pyetur nga Marina Vjollca se pse e mbajnë lidhjen të fshehtë, Zerka është përgjigjur se kanë dashur që të mos e ngatërrojnë jetën personale me punën.

Flash Lajme