Pozat provokuese i ka shumë në qejf.E, këtë e dëshmon vazhdimisht përmes imazheve që ajo poston në rrjetet sociale.
Një pozë prokovukese nuk mungoi as në prag të festave të fundvitit, modelja CJ SPARXX ka postuar disa foto në “Instagram”, pranë një bredhi të stolisur ku nuk ka lënë aspak vend për imagjinatë.

Në moshën 62 vjeçare ka ndërruar jetë këngëtari dhe tekstshkruesi, Irfan Blakçori.Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e kanë bërë të ditur në Facebook miqtë e tij.
Blakçori bëri publikun për vete me zërin unik dhe tekstet e bukura që shkruante.

Këngëtari i njohur Redon Makashi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar për muzikën që ai bën.
Kemi parë të gjithë që daljet e tij në skenë janë të rralla, por së fundmi këngëtari ka qenë i ftuar në emisionin “Këndo Këngën Time”, ku ka folur jo vetëm për jetën e tij por edhe për jetën profesionale.Në emision ai është pyetur nga moderatori sesi këngëtarja e mirënjohur Mira Konci u bë pjesë e grupit të çunave të atyre viteve.

Flash Lajme