Kida dhe Loredana kohët e fundit po kalojnë shumë kohë në prani të njëra-tjetrës, duke u formuar kështu një dyshe tjetër prej mikeve të ngushta në skenën tonë muzikore.

Në një fotografi të bukur të postuar në Intagramin e Kidës, ajo dhe reperja e shqiptare e famshme në muzikën gjermane, Loredana, shihen të përqafuara e të kapura për dore.

Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019.

Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Ava Max.

Flash Lajme