Dua Lipa ka marrë vëmendjen me një video shumë të ëmbël të publikuar gjatë ditës së djeshme.
Dua Lipa ndjeu nostalgji për kohën e fëmijërisë.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja me famë botërore publikoi një video të ëmbël nga fëmijëria e saj, në të cilën ajo po fliste shqip dhe prezantonte para kamerës motrën e saj.

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar Arbana Osmani ka filluar sezonin e emisionit saj shumë të ndjekur ‘Dua të bëj të lumtur’.

Emisioni i saj ka të bëj me njërëzit e thjeshtë, ashtu dhe me figura të njohura të tëlevizionit, që moderatorja me suprizat e saj arrin ti bëjë të lumtur personazhet që fton në programin e saj.

Flash Lajme