Leila Kraja ka zbuluar shumë nga veshja transparente.
Moderatorja Leila Kraja e ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.
Ajo ka zbuluar format trupore në veshjen e zezë e transparente.


“Natën e mirë” ka shkruar ajo pranë fotografisë të cilën në Instagram e ka publikuar në orët e vona të natës.
Leila është aktive në këtë rrjet social dhe publikon shpesh foto të tilla.

https://www.instagram.com/leikraja/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme