Mbrëmë ishte premiera e filmit më të ri të të Bes kallakut, Falco. Të ftuarit ishin të njohur e të panjohur, por mbi të gjitha  njerëzit e zemrës së aktorit.

Por ama, e ftuara më e veçantë, ishte vetëm një: Ajka Kallaku.

Vajza e tij dhe Xhensilës, e cila ka pak që ka bërë 1-vjeçe, iu bashku festës së suksesit të babait. E ëmbël si mami, me sytë si babi,   për herë të parë, Xhensila, nuk nguroi ta fshihte, imazhin e të voglës, që deri më tani na e ka treguar gjysma-gjysma.

“Se ne e deklaruam qe jemi fanset me te flakta. Besi yne sa shume krenare qe jam ndjer, e sa shume do te ndihet bija jone krenare per ty”, shkruan Xhensila në instagram./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme