Dhe pas na ndajnë nga festat e fundvitit, periudhës më të bukur të vitit, ku të gjithë, si me magji, janë të lumtur.

Në familjen e aktorit të humorit, Bes Kallaku, festat mbërritën më herët!

Xhensila Myrtezaj ka qenë ajo që ka publikuar videon e bukur të familjes së saj, ndërsa dekoronin bredhin, përgatisnin ëmbëlsirat dhe loznin me vajzën e tyre, Ajkën.

“Zoti im, sa mirënjohës te jemi. Ne fund të ditës, gjithçka çfarë njeriu kalon, sukses apo dështim, paqen e vërtete dhe lumturinë e vërtetë e gjen tek familja. Ky është bekimi më i madh. Ajka më e shtrenjta jonë, do të jepnim botën nëse do mundeshim për ty”, shkruan Xhensila./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@xhensilamyrtezaj) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme