Postimi i sotëm në instagramin e Bora Zemanit, nuk ishte i njëjtë me ato të ditëve të tjera.

Një foto e vjetër bardhë e zi, për të uruar mamanë e saj, për ditëlindje.  Krah saj, ajo mblodhi të gjitha fjalët e ëmbla, për të treguar se për të ajo është një shembull për t’u ndjekur.

View this post on Instagram

A post shared by (@borazemani) on

“E bukura ime ka ditelindjen sot! Je gjithcka per mua… shoqja, motra, mami im! Energji e bukur, shpirt i qeshur… jam me fat qe te kam ne jeten time! Sado te rritem dhe edhe pse sot jam nene vete, prap kam nevoje per mamin tim, njesoj, si ne keto foto! Te dua ma! Edhe 100 vite te bukura per ty”, shkruan Bora në instagram./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme