Snapchat ka shtuar filtra të ri mahnitës që e kthejnë dyshemenë në llavë ose e mbulojnë atë në ujë.

Lentet revolucionare funksionojnë në kohë reale duke ndjerë tokën me përdorimin e teknologjisë së shtuar të realitetit (AR), raporton “The Sun”, transmeton lajmi.net.

Së paku gjysma e makinës, është kthyer në skarë.

Vetura e ndarë në mes, është kthyer në një skarë luksoze, e cila mund të kapet për një tjetër dhe të shfrytëzohet për ndonjë shëtitje në ambient të hapur, transmeton Telegrafi.

Flash Lajme

Më të lexuarat